AVIATOR

Trzygwiazdkowy Aviator Hotel & Spa położony jest 7 km od centrum Kielc, w pobliżu drogi łączącej to miasto z Warszawą. Zapewnia on restaurację oraz bezpłatny wstęp do centrum fitness. Goście mogą także bezpłatnie korzystać z WiFi i prywatnego parkingu. W apartamentach typu studio znajduje się ponadto aneks kuchenny. Hotel dysponuje całodobową recepcją, tarasem i barem.

Na osoby lubiące ruch i aktywny wypoczynek czekają: trasy kajakowe, kąpieliska i liczne szlaki turystyczne. Na terenie Aviator Hotel znajduje się centrum konferencyjno – biznesowe, które jest doskonałym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkoleń i innych eventów firmowych.

POKOJE

 

Na terenie Aviator Hotel znajduje się 13 pokoi dwuosobowych, 4 pokoje trzyosobowe oraz 3 wyjątkowe apartamenty. Łączą w sobie elegancję, nowoczesny design i komfort pobytu.

Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w telewizor, telefon, bezprzewodowy internet. Wszystkie są również klimatyzowane i posiadają własne łazienki z prysznicem oraz bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wnętrza utrzymane są w 3-gwiazdkowym standardzie.

Jednocześnie hotel oferuje 42 miejsca noclegowe.

Ceny pokoi:

Pokój jednoosobowy już od 200 zł

Pokój dwuosobowy już od 250 zł  (2 osobne łóżka lub 1 podwójne)

Pokój trzyosobowy już od 300 zł

Apartament już od 400 zł

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie , miejsce parkingowe oraz dostęp do wi-fi.

*Ceny nie obowiązują w czasie odbywających się w Kielcach targów , wybranych weekendów oraz imprez organizowanych cyklicznie

CENTRUM SPOTKAŃ

Na centrum biznesowe składa się klimatyzowana Sala Konferencyjna, która jest bardzo wielofunkcyjna. Pomieści do 100 osób w ustawieniu teatralnym, a ok. 60 przy stołach. Na mniejsze spotkania o bardziej kameralnym charakterze warto wybrać klimatyzowany apartament konferencyjny z osobnym wejściem. Pomieszczenie przeznaczone jest na spotkania biznesowe do 12 osób.

Obie sale wyposażone są w wysokiej klasy sprzęt konferencyjny, w skład którego wchodzi ekran multimedialny, projektor, mikrofon bezprzewodowy, flipchart, nagłośnienie i bezprzewodowy internet. W oknach umieszczone są rolety zaciemniające, które można spuścić w razie potrzeby.

GALERIA

poznaj nasz hotel bliżej